Puslapis 11

Megėjiškos autovaržybos 2013-2014 žiemos sezone

StandartinėParašytas: 2013 11 12 , 23:53
makdakas
Sveiki. Artėja šaltasis metų laikas, kai kelio danga vis labiau vilioja įsipaišyt į posukį skersai. Taigi, kad nereiktų to daryt gatvėse, manau būtų gerai paieškot megėjiško lygmens varžybų, kur būtų galima leist Mondei prasilėkt. Daug maž tokio lygio kaip kad čia http://www.pajiesmeniai.lt/informacija/pajiesmeniu-ledas-2013/ , kur dalyvauja ne vien tam ruoštos mašinos ar visokie subarikai, bet ir kasdienės mūsų transporto priemonės. Jei kas žinot kur kokios tokio pobūdžio varžybos būna organizuojamos, rašykit šitoj temoj, kad ir su nuorodom į buvusių metų varžybų puslapius ar be nuorodų. Kad viskas būtų vienoj temoj, pagal sistemą "atėjai čia, pažiūrėjai, pagooglinai kur ir kada šiemet, nuvažiavai". Tema reikalinga ir dėl to kad visokių rajoninių varžybų, kad ir tas pats "Paiešmenių ledas" ar ar koks "Lioliai-2013" afišos internete būna retai sutinkamos be specifinio pavadinimo paieškų.
Taigi pradedu sąrašą aš:

Nemuno žiedo žiema. Po video visas aprašymas. Pastaba-tik su nešipuotom padangom.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=GvyNuhxhZsA

Pajiešmenių ledas. Įdėjau afišą iš praeitų metų, tas pats turėtų vykt ir šiemet. Afišoj nurodytas adresas kur galima laukt naujienų. http://www.extempas.lt/wp-content/uploads/2013/02/pajiesmeniai.jpg

Šitas klubas kartais paorganizuoja veiksmo, jų puslapy informacija apie ateinančius jų renginius http://www.anello.lt/
P.s. Astrų (kurios tikrai nėra ant daug sportiškesnės už Mondes :D ) klubas va ką buvo pasiorganizavęs http://www.15min.lt/naujiena/gazas/autosportas/savaitgali-vyko-slalomo-varzybos-astra-club-taurei-laimeti-25-384173?cf=vl Gal sakau ir mondistam kiltų pagunda, a? :svilpia:

Tai va, laukiam daugiau nuorodų iš ką nors žinančių į temą :ploti:

Re: Megėjiškos autovaržybos 2013-2014 žiemos sezone

StandartinėParašytas: 2013 11 14 , 21:04
sidabras
http://www.autokrosas.lt/news.php?readmore=292

na cia ant greituju suradau toki, siauliuose cia berods ana savaitgalis buvo baciunu kartodrome slalomas, na yra yra tu renginuku, bet zinoma viskas remiasi i pinigus, kazin ar daug musu klube besidominciu sitokia veikla, dauguma ko gero labiau megsta ziemos metu kokioj aikstelej paciauzyt su rankiniu ir to pakanka :D vat kur butu jega susirinkt paziuret tai winter rally http://www.hallswinterrally.lt/

Re: Megėjiškos autovaržybos 2013-2014 žiemos sezone

StandartinėParašytas: 2013 11 26 , 21:09
Raime

Re: Megėjiškos autovaržybos 2013-2014 žiemos sezone

StandartinėParašytas: 2014 01 23 , 17:15
Dalius
Apie Pajiešmenius čia Pasvalio rajone tik geri atsiliepimai, kiekvieną žiemą važiuoju žiūrėti lenktynių ant tvenkinio ledo. Pati šventė būna nemokama vyksta prekyba, vyksta orinių šautuvų šaudymo varžybos, pirtis ant ledo, automobilių, motociklų, keturračių lenktynės ant ledo. Privažiuoja bagių ir kitų specialiai ruoštų automobilių, pažiūrėti tikrai būna į ką (avarijos ant ledo ir t.t.) Asmeniškai mano draugai motokrosininkai važiuoja motociklais lenktynės. Šventės metu pačiam galima registruoti su savo automobiliu (sumokėjus startinis berods 50lt mokesti) važiuoti ant ledo esančia trasa prieš kitus tokius pačius mėgėjus. Reikalavimas važiuojant užsidėti šalmą ir prisisegti saugos diržus daugiau už viską atsakingas vairuotojas.