Puslapis 11

Problema su durų užrakinimu

StandartinėParašytas: 2018 06 11 , 17:38
Compaq
Sveiki, problema išlindo, seniau ji irgi buvo , bet dabar galutinai jau tapo problema. Gal kas buvot susidūrę? Užrakinus automobili užsirakina tik trys duris, o vienos lieka neužrakintos, jų net neina užrakint iš vidaus rankiniu būdų.. Gal kas esat susidūrę? Nes nesinori visko išardyt veltui, gal čia jau keist visą mechanizmą reikės? Laukių pagalbos!

Re: Problema su durų užrakinimu

StandartinėParašytas: 2018 06 11 , 23:26
corehead
Keista kad ne ziema o vasara tokios problemos... O ardyt vistiek teks, neardant nepasitaiso... Na tik gal kas nors pasakys kurioj vietoj ten dazniau buna kad strigtu, bet vistiek ner garantijos kad isardzius butent ten ir rasi gedima... Seip yra keletas temu apie mondeo centrini... Pabandyk per paieska paieskot..

Re: Problema su durų užrakinimu

StandartinėParašytas: 2018 06 12 , 19:24
Compaq
corehead rašė:Keista kad ne ziema o vasara tokios problemos... O ardyt vistiek teks, neardant nepasitaiso... Na tik gal kas nors pasakys kurioj vietoj ten dazniau buna kad strigtu, bet vistiek ner garantijos kad isardzius butent ten ir rasi gedima... Seip yra keletas temu apie mondeo centrini... Pabandyk per paieska paieskot..

Ardyt tai žinau, kad vienaip ar kitaip teks :D tik va pasiklaust ir pasižėt, kas maždaug galėtų but, žiema grybavo bet kažkaip susitvarkė viskas, bet va dabar galutinai strigo.

Re: Problema su durų užrakinimu

StandartinėParašytas: 2018 06 14 , 21:28
argri
neuzsirakina galines durys? Spynoje yra skylutei kuria ikises rakta gali padaryti kad neatsidarytu is vidaus .Per ta skyle gerai pustelek purskiamo silikoninio tepalo ir ikises rakta pasukinek.Man padejo.