Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

Vairuotojo sedynes elektronika

Vairuotojo sedynes elektronika

Standartinė latinoheat » 2008 11 06 , 14:02

Sveiki,

dar vienas idomus dalykas su mano masina. Ne visi zino, bet is lt buvau isvykes apie 5 men, tad mano masina stovejo nevazinejama. Grizes kai pradejau vazinet su ja pradejo idomus dalykai darytis. Pradejo oro pagalve (vairuotojo) klaida mesti signalas buvo: vienas ilgas sumirksejimas ir du trumpi. Ir kai tai vyko, ijungus vairuotojo sedynes sildima ivyko stebluklas, ji pradejo silti (anksciau nesilo), bet ir tai tik virsutine jos dalis. Dabar po kurio laiko vel viskas grizo i vietas. Pagalve nebemeta klaidos o sedyne nebesyla :( :D. Ziurejau, kad fiske yra po mano sedyne, kazkada buvau ja atjunges ir tada iskarto uzsidege vairuotojo oropagalve. Tad itariu kad arba su fiske kazkas negerai, arba su kompu. Yra kokiu pasiulymu, kaip patikrint su testeriu (sedynes sildyma)? Kokie dar variantai del bedos?
latinoheat

RE: Vairuotojo sedynes elektronika

Standartinė Fresher » 2008 11 06 , 14:04

vaziuok pas elektrika silutes plente prie arsenalo, sutvarkys :)
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Paveikslėlis
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Paveikslėlis
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
Vartotojo avataras
Fresher
Klubo valdyba

Vardas: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoju nuo: 2006

RE: Vairuotojo sedynes elektronika

Standartinė latinoheat » 2008 11 13 , 23:00

Na va, buvau pas elektrikus kuriuos Fresher rekomendavo, teko palik 200 LT, bet sutvarke viska ir pilnai.

Bedos: Durniavo airbag davikliai, vienas yra keleivio sedyneje, kuris reaguoja i svori, t.y. jei kas sedyneje sedi tada airbagas suveiks (stai kodel pas MKII draudziama deti vaiko kedutes i prieki), jei ne, tai ne. Kiti davikliai yra dirzuose, t.y. visame tame mechanizme, kazkaip nespejau issiaiskint iki galo, kaip jie veikia... matyt turi dideles reiksmes ir jie. Tad sutvarke ir juos.
Na ir smagiausia dalis, kad sutvarke mano sildyma sedynes. Buvo chebra abi sedynes issieme, kadangi teko davikliu ieskot airbagu ir tuo paciu po mano sedyne rado uzkista nutrukusi laiduka, tai isnaujo ji sujunge. Tad sedyne syla gerai, plius sutepe begius, tai ir sedynes lengvai vazineja :D...
Ir uzrase keleta kodu variklio klaidu.. Kitoje temoje viska surasiau
latinoheat

Re: Vairuotojo sedynes elektronika

Standartinė Mindawgas » 2008 12 29 , 21:52

del sedynes tai aisku buvo kad laidas kas daugiau gali itakoti nesildyma, o dar ir toki kad kartais taip kartais kitaip sildo arba ne..... a va del airbag tai cia ziuriu neblogai :D
Mindawgas

Standartinė latinoheat » 2009 01 02 , 04:40

Mindawgas rašė:del sedynes tai aisku buvo kad laidas kas daugiau gali itakoti nesildyma, o dar ir toki kad kartais taip kartais kitaip sildo arba ne..... a va del airbag tai cia ziuriu neblogai :D

Na nebutinai ir laidas, gali buti kokia spirale nudegusi pacioje sedyneje ir ate sildymui :)..
latinoheat

Standartinė Mindawgas » 2009 01 03 , 22:27

jei butu spirale tai jau tikrai virsaus sildyti nebutu pradeje.... :D butu amba ir viskas
Mindawgas

Standartinė latinoheat » 2009 01 03 , 23:14

Galbut, bet siandien vaziavau i vln ir atgal ir griztant is vln vel airbagas mirkset pradejo... tad reiks vaziut pas elektrikus, ka ten nedadare jie....
latinoheat

Standartinė Mindawgas » 2009 01 04 , 22:03

idomu ka dare pvz pas mane audineje uzsideges buvo airbag del tos priezasties kad einael. juosta ir jai ten kaskas tai kad apeiti problema dejo kaskokia relyte ar pan bet tai nuo bedos laikinam gelbsti :)
Mindawgas

Standartinė Gezatron » 2009 01 04 , 22:29

kai arbegas soves ydeda rele kad pamirksetu uzvetus ir uzgestu, na techninei apziuroje, kad praeitu ir neprisikabintu...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Vartotojo avataras
Gezatron
Forumo Tėvas

Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkV
Gamybos metai: 2015
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona

Standartinė latinoheat » 2009 01 06 , 00:33

Gezatron rašė:kai arbegas soves ydeda rele kad pamirksetu uzvetus ir uzgestu, na techninei apziuroje, kad praeitu ir neprisikabintu...

Tai vargu ar pas mane jis soves :). Nes nuo pirkimo nebuvo jokiu signalu su airbagu, kai uzvedi mondeo visada uzsidega abi airbago lemputes, kai kompas pratikrina ir uzgesta jos (cia 1-2s). O man cia kazkas yra su paciais dacikais..
latinoheat

Standartinė Mindawgas » 2009 01 06 , 22:25

latinoheat rašė:
Gezatron rašė:kai arbegas soves ydeda rele kad pamirksetu uzvetus ir uzgestu, na techninei apziuroje, kad praeitu ir neprisikabintu...

Tai vargu ar pas mane jis soves :). Nes nuo pirkimo nebuvo jokiu signalu su airbagu, kai uzvedi mondeo visada uzsidega abi airbago lemputes, kai kompas pratikrina ir uzgesta jos (cia 1-2s). O man cia kazkas yra su paciais dacikais..

Nu jei kvailioja bandyk pasiziureti pas meistriukus kas gali diagnostika atlikti, dacikus nusprogusius turetu parodyti... :think:
Mindawgas

Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007