Puslapis 11

Servisai

StandartinėParašytas: 2017 01 04 , 11:29
Mex
Kokiuose servisuose tvarkote savo automobilius? :)

Re: Servisai

StandartinėParašytas: 2017 01 04 , 12:19
PauliuSS
Pvz aš jau automobili 5metai tvarkau pas viena meistra, žinau kaip dirba, prastų dalių niekad nededa,3 fordus ir peugeot varau tik pas ji. Zino ka tvarko ir ka keite. Nereikia nieko aiškint. Tai servisu tu plačiai žinomu ir nesirenku :)

Re: Servisai

StandartinėParašytas: 2017 01 04 , 12:23
Gezatron
draugas dirbo servise. tanagroi nemokejo algu, pastovus xalturinimas. kodel ? todel kad darbuotojai nesuinteresuoti gerai dirbti. algos mazos ir jiem yra visiskai dzin. jiem nerupi klijento masina. ne butinai apie tanagra. dar melgoi ir belenkur kitur pilna tokiu nesamoninigai darnaciu. cia yra loterija. gryna loterija kur papilsi. as daug metu irgi pas meistra savo tvarkau, jokiu bedu.

p.s isejo is tanagros, nuejo y kita. algos didziules. liux. bet pastovus strojinimas psichologinis kad kuo greiciau. isvada - vel xalturos. nes kuo greiciau greiciau greiciau reikia. geriausia tureti savo meistra patikima kazka. nes servise pinigus paims. dalis jie gauna papigei, o parduoda su pilna kina plius darbai. galu gale pasiunte visu ant tri raidziu ir isejo ant saves dirbti.

Re: Servisai

StandartinėParašytas: 2017 01 06 , 11:13
Arturasas
Tai rekomenduokite kas kokį meistriuką ar serviziuką Vilniuje. Bo kai žmogui sakai pakeisk man du termostatus jis nesupranta iš kurgi šitoje mašinoje du termostatai. :shock:

Re: Servisai

StandartinėParašytas: 2017 02 12 , 21:35
Rokis
Va būtent, parekomenduokit ar savus '' iš maišo '' istraukit :)