Puslapis 11

Nesikuria auto

StandartinėParašytas: 2019 11 23 , 19:45
Jechamer
Sveiki, nutiko problema nuvažiavus 500 km ir ieškant aikštelėje kur sustoti užsidegė air bag lemputė. Užgesinus variklį liko degti artimos šviesos. Nusprendžiau, kad bus daug problemų. Taip ir nutiko. Pasukau raktelį ir jokio garso. Ištraukus raktelį šviesos išsijungia, bet tik įjungus degimą pasijungia artimos šviesos ir nereguoja sukinėjant šviesų svirtelę. Užsikūrė tik užtempus. Reikėjo naktį važiuoti iki tikslo dar 100 km. Likau be tolimųjų šviesų. Tiesiog neįsijungia. Pečiukas neįsijungė. Padalas gali mak sukelti bet tyluma. Panelės apšvietimo neliko. Jungiau šildymo sėdynes, jos suveikė, bet kartu užsidegė praslydimo kontrolė. Buvo nuimta ir klema po pusvalandžio niekas nepasikeitė.Iki problemos auto veikė be priekaištų. Auto Ford mondeo mk4 1.8 dtci 92 kw.

Problemos:
Įjungus degimą pasijungia automatiškai trumposios šviesos.
Jokio garso norint užvesti auto.
Dega airbag lemputė
Neveikia klima
Nėra tolimųjų šviesų

Gal yra minčių

Re: Nesikuria auto

StandartinėParašytas: 2019 11 24 , 18:07
Vital
diagnostika jungti ir ziuret ka rodo

Re: Nesikuria auto

StandartinėParašytas: 2019 11 29 , 14:18
Jechamer
Taip ir padariau. Jau savaitė kaip stovi auto pas meistriuką. Kiek suprantu ir meistriukas pasimetęs. Diagnostika nieko neparodė. Mažai jis kalbantis, bet sako gal starteris. Tai mačiau auto pakeltas ir stovi. Sako dar savaitę teks laukti. Žodžiu prasideda burtai. Jei sutvarkys starterį, tai dar laukia klima, airbagas ir šviesos. Neįsivaizduoju kiek teks supoti jei pradės keisti viską iš eilės. O tai nutiko važiuojant. Man kažkaip atrodo, kad ne čia slypi problema.

Re: Nesikuria auto

StandartinėParašytas: 2019 11 29 , 14:53
Vital
nu idomiai,papasakok paskui kas buvo ir ar issprendet problema

Re: Nesikuria auto

StandartinėParašytas: 2019 11 29 , 21:17
Papuga
man tai cia labiausiai panasu i kompo problemas, gliucina smegenys ir tiek. Buna pas sitas mondes. bet cia jau reikia kieto meistro, tokiu Lietuvoj ant vienos rankos pirstu suskaiciuosi