Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

Padangų slėgio davikliai

Re: Padangų slėgio davikliai

Standartinė navodruck » 2015 02 24 , 19:26

Sveikas , galiu padėti šiuo klausimu :) Pries gerus 3 mėn įsigijau mondeo IV, 2009, iš Italijos, kas be ko degė skydelyje info, kad kažkas negerai su slėgio davikliais. Patikrinus ratus, paaiškėjo, kad priekiniai buvo pakeisti prieš pardavima, ir taip liko tik du galiniai davikliai. Aišku ieškojau ir šrotuose, ir ebay ir tt., kažkaip tai brangu. Galiausiai radau sprendimą, kaip lengvai juos PROGRAMIŠKAI pašalinti iš automobilio sistemos. T.Y. Mano auto pagal vin kodą konfiguracijoje buvo pažymėta, kad yra davikliai, aš padariau ,kad nėra. Ir dabar jau 3 mėn jokių klaidų šiuo klausimu mašina neišmeta, nes galvoja ,kad jų pas mane neturi būti. Rašykit man, padėsiu.
navodruck

Standartinė devizas » 2015 08 03 , 07:23

Sveikas,
Jei prisijungi prie forumo, brūkštelk dėl šios klaidos ištrynimo.
devizas

Standartinė Raime » 2015 08 03 , 16:24

Nebeprisijungs jis,jau issiregistraves
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Vartotojo avataras
Raime
Moderatorius

Vardas: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoju nuo: 1991

Standartinė devizas » 2015 08 04 , 10:00

na va :) na, tek važinėti toliau su šia klaida. Diagnostikai sako, kad negalima padaryti to, bet vienas žmogus žinojo kaip, bet nebepagelbės.
devizas

Standartinė Evas » 2015 08 04 , 14:22

devizas rašė:na va :) na, tek važinėti toliau su šia klaida. Diagnostikai sako, kad negalima padaryti to, bet vienas žmogus žinojo kaip, bet nebepagelbės.

Žinojo, kaip suprograminti, kad mašina galvotų jog iš vis daviklių nėra ir neteiktų jokios info apie slėgius.
Mano istorijoje aiškėja, kad greičiausiai priekinis dešinys imtuvas ar daviklis (gal batarkė baigiasi) durnioja, nes vieną kart greit važiuojant užsidegė raudonai paveiksliuke, kad priekinėje dešinėje padangoje tik 0.9 atmosferos, kol ieškojau kur saugiai sustoti, vėl pradėjo rodyti normalų slėgį.
Evas

Standartinė Lend » 2015 08 04 , 14:29

Jei esat nagingi tai galit viską patys susitvarkyt. Tereikia modinto ELM 327 adapterio ir Elmconfig programos. Na ir aišku bent skaityt užsienio kalbom ;)
Vartotojo avataras
Lend
Dalyvis

Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Spalva: Sidabrinė
Vairuoju nuo: 2011

Standartinė devizas » 2015 08 06 , 13:25

O kad kažkas iš nagingų jau būtų šį reikalą pasidaręs ir tik užtektų atvažiuoti ir už užmokestį šį reikaliuką atlikti. 8-)
devizas

Standartinė Lend » 2015 08 06 , 15:42

Focusų forume manau vieną kitą atrast gali, kurie pagelbėtų.
Vartotojo avataras
Lend
Dalyvis

Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Spalva: Sidabrinė
Vairuoju nuo: 2011

Standartinė devizas » 2015 08 10 , 10:49

Tiesiog dėl daviklių paminėsiu. Pas mane jie buvo. Iš keturių sveiki liko 1, tad visus išėmiau ir įdėjau paprastus. Dėl to aišku metė klaidą, kad nėra daviklių. Tas šauktukas mane erzino puse metų. Su kompu nieko nepavyko padaryti, kad išjungti. Pavyko vienas dalykas, atjungus akumuliatorių ir po 15 minučių pajugus iįijungė kalėdų eglutė, bet pravažiavus 50km. šauktukas išsijungė ir dabar kaskart užzivedus, neberodo klaidos. Sistemoje ši klaida yra, bet vizualiai erzinančio šauktuko nebėra. Toks tas dalykas išsisprendė. Jei ką erzina šis šauktukas, perkraukit sistemą.
devizas

Ankstesnis

Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007