Puslapis 11

GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 13 , 12:48
darius
Sveiki. Turiu problemėlę nuo kurios įsiskaudo galva. Dingo dešinės pusės gabaritinės šviesos tiek priekyje tiek gale. Puolėm prie saugiklių bet pasirodo viskas ateina iš kompo. Nuvariau į servisą. Išvalė kompą. Skambina, viskas tvarkoj. Grįžtu namo vėl nedega, po to matau kad tai dega tai nedega, kaip noriu. Užgesta be važiuojant, bandžiau atsekt kada dingsta, ne velnio nesuprantu. Dar kartą nuvariau į servisą -tas pats. Atseit sako minusas į korpusą kažkur duoda, o kaip rast neįsivaizduoja, sako negi visą mašiną ardysi. Yra kablys, bet jis originalus FORDINIS ir jokių problemų nekelia, nes sakė kad gali būt nuo to. Gal kam buvo tokia problemėlė. 3 metus jokių problemų su elektronika neturėjau.

Re: GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 13 , 18:11
ferraaris
issiardyk kablio rozete, buna, kad trumpina ten

Re: GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 13 , 21:37
Liudas
Pasiziurek kablio fyskes,man buvo problema su stopais panasei.

Re: GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 14 , 07:45
darius
FIŠKE BUVAU ATSUKES, TEN VISKAS BLIZGA. DAR TURIU ĮTARIMĄ; LEMPUČIŲ LAIKIKLIS IR PATS KIŠTUKAS NELABAI GRAŽUS, YRA OKSIDACIJOS POŽYMIŲ.

Re: GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 15 , 10:26
Karolukas
Nežinau ar padės, bet gal į ta pusę bus. Pasitikrink tarp bagažinės dangčio ir mašinos kėbulo tame tarpe laidus pravestus, gal sutrūkinėję bus. Turėjau prieš mėnesį su saviške problemų, buvau išsigandęs jog kompas pablūdo.


Laidai sutrūkinėję (labai stačiu kambu užsilenkdavo) ir tik šviesas ar atbulinį įsimetus iš karto kompas mesdavo ispėjimus. jog nedega galinės lembos ir bagažinė atidaryta, nors išlipus iš mašinos ir bandant atidaryti nei per kur neatidarysi (nereguodavo), tol kol šviesų neišjungsi. Trumpai tariant trumpino. :D

Re: GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 15 , 11:28
darius
O KAI IŠSISPRENDĖ BĖDA AR KOMPO KLAIDAS REIKĖJO IŠVALYTI AR NE? :?

Re: GABARITINIŲ ŠVIESŲ PROBLEMA

StandartinėParašytas: 2015 05 15 , 11:36
Karolukas
Prie pačio kompo nejungiau nieko, tiesiog prietaisų skydelyje mesdavo informacinius/įspėjamuosius pranešimus, susitvarkius visi pranešimai dingo savaime.