Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

MK4 elektronika bijo salciu

MK4 elektronika bijo salciu

Standartinė zizito » 2014 01 17 , 15:13

Sveiki visi,

Galbut jums bus idomu kaip ir man paciam. Zodziu atejus salciams pasirode pirma problemele su mano Mondeo. Pastaroji savaite buvo siek tiek saltesne nei pries tai buvusios, to pasekoje ryte atsirakinus automobili bei isedus i ji ir uzsidarius duris, bandant uzvesti, mondeo rodo info pranesima, kad vairuotojo dureles atidarytos (Dirver door open), nors mechaniskai jos yra uzdarytos. Taigi pasekme tokio pranesimo durys/centrinis neuzsirakina, ir jeigu bandai vaziuoti, kaukia garsas. O durys neuzsirakina del to, kad programiskai jos galvoja kad jos atidarytos. Esme yra tame, kad centrinio blokas, esantis vairuotojo durelese gauna vandens (is tarpelio tarp dureliu isoreje esancio stiklo ir gumos, kuris yra lygiai virs viso centrinio bloko) ir pasalus davikliai galvoja kad durys atidarytos.

Cia yra nuoroda, kas supranta angliskai kaip to isvengti:
http://www.talkford.com/topic/132583-el ... try1836571

Sito mano pranesimo esme suzinoti mondeo vairuotoju, galbut ir jus esat su tuo susidure, galbut turit ta pacia beda, o gal esat ja issprende panasiu budu?? Galbut naudojat koki WD40 ir tokios problemos net nekyla?

Tiesa, ilgiau pavaziavus (su kaukianciu erzinanciu signalu salone) su ijungtu kondicionierium ir karsto oro putimu i salona, po kazkiek kilometru turbut ant tiek susyla auto vidus, o tuo paciu ir dureles, kad issijungia klaidos pranesimas ir nustoja kaukti, viskas stoja i savo vezes.

Uz bet kokia pagalba buciau dekingas.
zizito

Re: MK4 elektronika bijo salciu

Standartinė arturkaa » 2014 01 18 , 10:41

SVeikas, vakar mane ta pati beda istiko> Ploviau masina plovykloje, diena pasivazinejau ir nieko nebuvo. Vakare (palikta 4h stoveti) atsisedu i masina bet islipti negaliu :D Uzsale is vidaus rankenele, tik is lauko atidaryti eina, centrinis nerakina vairuotojo dureliu :D Pasivazinejus 10min kol apsilo salone ir susitvarke mano bedos. Pasisaugokit visi per salcius su plovyklom ;)
arturkaa

Standartinė grx » 2014 01 20 , 11:20

man budavo ta pati beda su keleivio durelem, gelbedavo wd40, o siaip po plovimo stengdavausi nepamirst prapust su suspaustu oru, tada problemos nebudavo.
Vartotojo avataras
grx
Klubo remėjas

Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoju nuo: 2001

Standartinė zizito » 2014 02 06 , 09:11

Sveiki,

pavaziavus ilgeliau, apie 150km kelionej ir pakilus oro temperaturai daugiau negu -10C problemos nebeliko, matyt isdziuvo/isgaravo dregme. Jau buvau pasiruoses ardymui ir praputimui karstu oru, kad isdziovinti. Nei WD40 nei kiti purskikliai skirti elektriniams prietaisams nepadejo kai temperatura buvo -15C ir daugiau.
Tikiuosi ziemos salciai jau baigesi :?
zizito

Standartinė mondeo4 » 2014 02 08 , 10:54

Ta pati beda buvo ir pas mane,bet greitai viska issprendziau,reikia vienu metu timtelti uz lauko rankeneles ir ir vidines :|
mondeo4

Standartinė Singer » 2015 01 22 , 23:57

Labas. Mano problema buvo ta, kad vairuotojo durelės nesifiksavo uždarytoj padėty, reikdavo ranka laikyt, kad neatsidarytų :| . Problema išnyko pašildžius automobilį apie 15-20min. Daviklis į uždarymą reaguodavo. Ryškiai pačio užrakto problemos. Atsukau užrakto varžtus po vieną iš durelių šono ir pripurškiau kažko panašaus į WD40. Lyg tyčia orai sušilo ir problema dingo, tai dabar nežinau kas padėjo - šiltas oras ar purškalas. Turiu nusipirkęs specialaus tepalo LiquiMoly, reiktų išsiardyt užraktą ir sutept normaliai, bet sąlygų normalių nėr, o lauke kažkaip nekomfortiška.
Singer

Standartinė Raime » 2015 01 23 , 08:57

Ziuriu mk1 ir mk2 neturejo bedu su centryniu o vat jau mk3 ir mk4 jau grybus pjauna,kas liecia wd purskyma tai nieko gero nebus,jis tik tam kartui gali padeti nes wd skirtas praplauti o ne sutepti ! Pas mane taip pat mk3 kai pasala centrynis pradeda psihuoti,pati uzsirakyna-atsirakyna ir nesvarbu ar vaziuoji ar stovi vietoje. Atsils orai ir vel bus vyskas gerai :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Vartotojo avataras
Raime
Moderatorius

Vardas: Raime
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Zetec
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoju nuo: 1991

Standartinė Lend » 2015 01 23 , 09:13

Ko norėt, kai ir vienoj ir kitoj ant centrinio bloko duryse vanduo bėga... Pas mane irgi centrinis tokias nesąmones daro, kad kartais net nežinai įlipsi į mašiną ryte išlipsi prie darbo ar sėdėsi ir žiūrėsi į ofisą pro langą... Pernai keleivio durys psichavo, dabar gale durys psichuoja, bagažinė kartais psichuoja kartais ne, nesuprasi.
Vartotojo avataras
Lend
Dalyvis

Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoju nuo: 2011

Standartinė Evas » 2015 01 30 , 09:36

Singer rašė:Labas. Mano problema buvo ta, kad vairuotojo durelės nesifiksavo uždarytoj padėty, reikdavo ranka laikyt, kad neatsidarytų :| . Problema išnyko pašildžius automobilį apie 15-20min. Daviklis į uždarymą reaguodavo. Ryškiai pačio užrakto problemos. Atsukau užrakto varžtus po vieną iš durelių šono ir pripurškiau kažko panašaus į WD40. Lyg tyčia orai sušilo ir problema dingo, tai dabar nežinau kas padėjo - šiltas oras ar purškalas. Turiu nusipirkęs specialaus tepalo LiquiMoly, reiktų išsiardyt užraktą ir sutept normaliai, bet sąlygų normalių nėr, o lauke kažkaip nekomfortiška.

Man ir keleta kartų nesifiksavo vairuotojo durelės, tai sugalvojau, kad galima viduje tarp vairuotojo ir keleivio durų rankenų perverti ploną krovinių tvirtinimo diržą ir ramiai važiuot. Automobiliui atšilus, viskas susitvarkydavo.
Evas

Standartinė sekretar » 2015 02 03 , 09:06

grx rašė:man budavo ta pati beda su keleivio durelem, gelbedavo wd40, o siaip po plovimo stengdavausi nepamirst prapust su suspaustu oru, tada problemos nebudavo.

O kur ten reiktia to WD papurkšt, ant spyneles iš išorės, ar kažkaip per kažkur į vidų reik purkšt, nes po apsilankymo šiltam garaže nebegaliu išlipt iš mašinos :D
Vartotojo avataras
sekretar
Dalyvis

Variklis: 2,0 l Duratorq TD

Standartinė grx » 2015 02 03 , 17:18

Man uztekdavo atidarius duris tiesiai i spynos vidu ipurkst ir rankenele duru patraukinet ~10 kart ir uzsidarydavo. Bet kaip ir sakiau, geriausia suspaustu oru prapust. Dar vienas fintas jei masina laikoma siltai arba plaunama esant geram salciui - lauke atidaryt visas duris, klima ant maximum silumos ir palaukt 5 min, tada kiekvienas duris uzdaryt/atidaryt po min 5 kartus ir rankeneles patraukinet kelis kartus, kazkiek turetu pagelbeti.
Vartotojo avataras
grx
Klubo remėjas

Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Vairuoju nuo: 2001

Standartinė Evas » 2015 02 13 , 10:06

Inchcape išparduoda Mondeo durelių užraktų mechanizmus už juokingą 15 eur sumą.
http://originalios-auto-dalys.lt/paiesk ... ch_phrase=
Evas

Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007