Straipsniai

Pirmas žvilgsnis į naujos kartos „Ford Mondeo“

Straipsniai

Detroito automobilių parodoje „Ford“ pristatė naująjį „Fusion“ sedaną, kuris už JAV ribų bus parduodamas kaip „Mondeo“. Gamintojų teigimu, šis pagal globalią „OneFord“ strategiją sukurtas modelis bus pirmasis, kurį pirkėjai galės rinktis su vienu iš trijų – benzininiu, hibridiniu arba elektra įkraunamu hibridiniu – variklių.

„Mūsų vizija buvo paprasta – padaryti geriausia, kas įmanoma pagal „OneFord“ strategiją. Mūsų specialistai iš viso pasaulio gavo užduotį – sukurti vidutinio dydžio automobilį, kuris pasižymėtų pribloškiamu dizainu ir puikiu ekonomiškumu, taip pat toks automobilis turėjo pasižymėti technologijomis, kurios padeda vairuotojui važiuoti saugiau ir patikimiau. Šis automobilis yra to rezultatas“, – sakė „Ford“ grupės viceprezidentas Derrickas Kuzakas. 

„Ford“ žada, kad naujos kartos elektra įkraunamas „Fusion“ hibridas bus ekonomiškesnis už „Chevrolet Volt“ bei „Toyota Prius Plug-in Hybrid“.

„Ford“ Detroite patvirtino, kad naujasis „Mondeo“ Europoje debiutuos 2013 m. Kol kas jokios naujos informacijos apie europiečiams skirtą versiją gamintojai neatskleidžia.

Neseniai „Ford Motor“ dizaino vadovas Martinas Smithas atskleidė, kad „Mondeo“ pirkėjams ir toliau bus siūloma rinktis iš trijų kėbulo tipų, kai 2013 m. pasirodys ketvirtos kartos modelis.

„Ford“ yra vienas iš nedaugelio gamintojų, Europos vidutinio dydžio segmente vis dar siūlantis modelį su universalo, 5 durų arba 4 durų kėbulu. „Naujos kartos „Mondeo“ Europoje išlaikys esamą trijų kėbulo variantų pasiūlą“, – patikino M.Smithas, kuris taip pat pabrėžė, kad neketinama keisti „Mondeo“ pavadinimo.

Naujasis „Ford“ modelis perėmė dizaino akcentus iš 2011 m. rugsėjį Frankfurte pristatytos „Evos“ koncepcijos.

_____________

Šaltinis: Delfi.lt

 

Naujos kartos Mondeo - 2013

Straipsniai

 

„Ford Motor“ dizaino vadovo Martino Smitho teigimu, „Mondeo“ pirkėjams ir toliau bus siūloma rinktis iš trijų kėbulo tipų, kai 2013 m. pasirodys ketvirtos kartos modelis, rašo „Automotive News“.

„Ford“ yra vienas iš nedaugelio gamintojų, Europos vidutinio dydžio segmente vis dar siūlantis modelį su universalo, 5 durų arba 4 durų kėbulu.

„Naujos kartos „Mondeo“ Europoje išlaikys esamą trijų kėbulo variantų pasiūlą“, – patikino M.Smithas, kuris taip pat pabrėžė, kad neketinama keisti „Mondeo“ pavadinimo.

„Ford“ duomenimis, didžiausiose 19 Europos rinkų, taip pat ir Rusijoje bei Turkijoje, 48 proc. „Mondeo“ pardavimų sudaro universalo versiją (per 10 šių metų mėnesių iš viso parduota 70,4 tūkst. vnt.). Antroje vietoje pagal populiarumą – 5 durų versija (34 proc.), trečioje – 4 durų versija (18 proc.).

Skaityti daugiau...

 

Senoji mondeo karta

Straipsniai

„Ford Mondo MKI“

„Ford“ mašinos visada pasižymėjo tuo, kad buvo prieinamos daugeliui žmonių. Ne išimtis tapo ir „Ford Mondeo“, gamintas nuo 1993 iki 1997 metų. Tai buvo pirmasis „pasaulinis“ modelis, sukurtas atsižvelgiant į visų kontinentų vairuotojų poreikius. Turbūt todėl pasižymėjo puikiomis techninėmis charakteristikomis, bet buvo ganėtinai blankus.

Skaityti daugiau...

 

Mondeo flagmanas

Straipsniai
Ford Mondeo gamoje atsirado flagmanas

Kol „užtaisyta“ Ford Mondeo versija ST dar ruošiama, flagmano poziciją užims nauja modifikacija – Titanium X Sport. Šis Ford sprendimas labai sveikintinas, nes naujiena atrodo labai efektingai ir kur kas geriau atspindi „kinetinio“ dizaino filosofiją.

„Kinetišką“ Ford Mondeo išvaizdą puikiai papildė masyvūs sidabro spalvos „gaubtai“ priešrūkinimas žibintams ir radiatoriaus grotelėms. Gale – tokios pat spalvos difuzorius, iš kurio kyšo du chromuoti išmetimo sistemos antgaliai. Išorę užbaigia išraiškingi 18 colių ratlankiai.

Skaityti daugiau...

 

Naujienos

Straipsniai

JAV automobilių gamintoja "Ford" Ženevos automobilių parodoje be europietiškosios 2011 metų "Focus" versijos ir paskutinės laidos "C-MAX" ir "Grand C-MAX" modelių, pristatys ir 2010 metų "Mondeo", bei "Kuga" su nauju varikliu ir pavara.

Skaityti daugiau...

 

Mondeo testas

Straipsniai

Daugybę naudingos informacijos apie bandomus automobilius paprastai žino tie mūsų kolegos, kurie 100 tūkst. km teste “prisuka” daugiausiai kilometrų. Būtent tokį sunkų išbandymą  patyrė Ford Mondeo “Titanium” modifikacijos universalas su 2.0 TDCi/140 AG dyzeliniu varikliu. Tamsiai žalias universalas į vokiškojo “Auto Bild” redakcijos garažą atriedėjo prieš  pusantrų metų ir visą tą laiką dalyvavo ištvermės ir patikimumo maratone.

Skaityti daugiau...

 

„Ford“ prikėlė amerikietišką legendą

Straipsniai

 1969 metais „Ford“ pagamino automobilį „Mustang Boss 302“, kurį vairuodamas Parnelli Jonesas 1970 metais laimėjo SCCA serijos lenktynes legendinėje „Laguna Seca“ trasoje. Jo komandos draugas Georgeas Follmeris tokiu pat automobiliu laimėjo tų metų čempionatą.

Skaityti daugiau...

 

Atnaujintas Ford Mondeo

Straipsniai

 

Rugpjūčio pabaigoje prasidėsiančiame Maskvos autosalone įvyks pasaulinė atnaujinto "Ford Mondeo" modelio premjera. Vadinamojo restailingo procedūros palietė ir išvaizdą, ir variklių gamą.

Skaityti daugiau...

 

Ford alternatyva - biokuras

Straipsniai
Nuolat kylant degalų kainoms, vis dažniau diskutuojant apie aplinkosaugą ir ribotų išteklių naudojimą, automobilių pramonėje sparčiai vystomi alternatyvaus transporto projektai.
Vienas iš tokių – bioetanoliu varomi automobiliai. Tokį kurą naudojančius modelius "Ford“ atvežė ir į Lietuvą.

Skaityti daugiau...

 

Naujienos

Straipsniai

Automobilių gamintojas „Ford“ suvienijo jėgas su bendrove „Microsoft“. Bendradarbiavimo rezultatas – „Microsoft Hohm“ programinės įrangos įdiegimas „Ford Focus“ elektromobiliuose, kurie Šiaurės Amerikoje pasirodys 2011 m.

© Gamintojo nuotr.

Skaityti daugiau...

 
Daugiau pranešimų...

My status

Naujausi forumo pranešimai
Draugai
Reklaminis skydelis
Laumkelis - Autodalys
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas Topauto.lt Free PageRank Checker